Vyberte stránku

Rozhovor s andělem

Vyjde v říjnu 2019

333 Kč

Existuje mnoho představ a nedorozumění ohledně toho, kdo nebo co jsou andělé a jaká je jejich úloha na Zemi. Většina náboženství je zneužila, aby posílila svoji moc nad lidmi. Fascinující konverzace se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje jejich skutečnou podstatu/úlohu a přináší odpověď na  mnoho otázek: Existuje Bůh? Odkud lidé pocházejí? Mohou se andělé inkarnovat jako lidské bytosti? Pracují andělé pro církev?

ISBN 978-80-906901-3-4

Inelia Benz

Inelia je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Založila centrum rozvoje šamanismu Shamanshack a platformu na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích.

Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminkou čtyř dětí a žije se svým snoubencem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.

 

www.inelia.com 

Reference ke knize Rozhovor s Andělem

Moc vás zdravím, a dávám vědět, že na světě je kniha, kterou bych vám chtěla moc doporučit….Všem ženám přeji, at’je jim tato kniha průvodcem, pomocníkem a krásným nástrojem v znovunabytí své síly a radosti z ženství.
Čtěte pomalu, není to kniha na jeden zátah, ale spíš takové soukromé studium ženství…jakou roli mělo v dávné historii, kde se to zadrhlo, a že můžeme z našich kořenů čerpat, porozumět vývoji a posunout se dál. Jak ženy, tak muži, a tvořit nové partnerské vztahy a jejich podobu.

– Klára Issová, herečka

Reference ke knize Rozhovor s andělem

Číst tuto nádhernou, pro mě téměř posvátnou knihu, je jako dotýkat se věcí, které žijí ukryté někde hluboce v nás ženách. O kterých někde uvnitř víme, ale bohužel jsme byly nucené na ně vlivem dávné historie zapomenout.
Stačí ale knihu otevřít, ponořit se do čtení, a vše je najednou přítomno a volá duše žen, aby si vzpomněly. Na svoje kořeny, na svoji podstatu, na svoji ženskou esenci, sílu, i svobodnou, instinktivní duši, na vše, čeho se musely ženy vlivem patriarchální společnosti kdysi dávno vzdát a co jim bylo ukradeno.

– SILVIA HENNIGER, terapeutka zaměřená na oblast partnerství, intimity a sexuality

Reference ke knize Rozhovor s andělem

Skvělá kniha, která se pokouší vysvětlit, kde jsou kořeny současného sebepojetí a postavení žen (a mužů) a proč. Celkovou mozaiku skládá bez předsudků ze všech dostupných zdrojů; vědecký výzkum, práce feministických historiček či obecně vědkyň, které se „nehodily“ do hlavního proudu, tu sáhne do astrologie, tu do něčeho na způsob new age. Klíčová slova: ženská síla, historie, teologie, mýty, kosmologie, archetypy, feminismus (předsudky pryč prosím). Šest hvězdiček z pěti.

– Kateřina Edrová Čadová, čtenářka

Prohlédněte si ukázku z knihy